Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma





Kolejna odsłona katalogu rowerowego grupy bikeWorld.pl

Pragniemy poinformować, że w dniu wczorajszym został opublikowany 4 już katalog rowerowy grupy bikeWorld.pl . Poniżej zamieszczamy krótką informację prasową na ten temat.
:: :: :: :: :: ::
bikeKatalog 2008 - pierwszy katalog rowerowy na rynku.
Po raz czwarty Grupa bikeWorld.pl przygotowała dla wszystkich rowerzystów kompletny przegląd polskiego rynku rowerowego. www.bikeKatalog.pl – katalog rowerowy w internecie jak co roku zawiera opisy oraz zdjęcia tysięcy produktów - rowerów, komponentów, akcesoriów i ubiorów. bikeKatalog.pl jest dostępny w sieci od 20.02.2008, oczywiście całkowicie za darmo. Jest to już czwarta odsłona tego przedsięwzięcia, które z roku na rok jest rozwijane i udoskonalane.
bikeKatalog.pl łączy w sobie zalety klasycznego katalogu rowerowego, w którym znajdują się opisy, specyfikacje i zdjęcia prezentowanego sprzętu z zaletami, jakie daje Internet. Duże, czytelne zdjęcia prezentują dodatkowe opcje wyposażenia czy kolejne wersje kolorystyczne. Tabele z geometriami rowerów i ram (nowość) pozwolą idealnie dopasować sprzęt dla każdego użytkownika. Dodatkowo każdy z produktów znajdujących się w bikeKatalog.pl może zostać oceniony i skomentowany przez Internautę. Dla początkujących miłośników rowerowania oraz tych, którzy chcą odświeżyć swoje wiadomości redakcja przygotowała nowy zestaw tekstów poradnikowych dotyczących najważniejszych kwestii związanych z wyborem sprzętu. Wszystko to, wzbogacono o łatwą w użyciu wyszukiwarkę, intuicyjne sortowanie oraz listę sklepów. bikeKatalog.pl jest więc idealnym narzędziem dla wszystkich, którzy planują zakup roweru, wyposażenia lub po prostu chcą być na bieżąco z najświeższymi nowościami.
Maciej Łuczycki, pomysłodawca bikeKatalog.pl: „Cieszę się, że w tym roku wszyscy najważniejsi polscy dystrybutorzy sprzętu zdecydowali się na nawiązanie z nami współpracy. Dzięki temu możemy zaprezentować użytkownikom bikeKatalog.pl praktycznie pełny przegląd polskiego rynku rowerowego. Co ważne, w naszym Katalogu pokazujemy pełne kolekcje każdej z marek. Myślę, że w połączeniu z poradnikiem oraz systemem ocen i komentarzy, taka forma katalogu jest najbardziej pomocna dla potencjalnego klienta szukającego nowego roweru, osprzętu czy ubioru.”
Zapraszamy do odwiedzenia katalogu – www.bikekatalog.pl

Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt