Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

DOSTAWA NOVATECA - NOWE LOGO! 30.03.2015

W dniu dzisiejszym w naszym systemie zamówień on-line na hurt.speeder.com.pl pojawi się nowa dostawa asortymentu marki NOVATEC. Piasty pochodzące z tej i każdej następnej dostawy będą opatrzone nowymi logami, wprowadzonym przez NOVATECa w tym roku.

Na jednej pieście będą znajdowały się 3 loga (powyższe zdjęcie przedstawia tę samą piastę z 3 ujęć) grawerowane laserowo. W pierwszej kolejności z magazynu będziemy wydawać piasty ze starszych dostaw (z paskiem). W przypadku gdy będzie państwu potrzebne konkretne logo - prosimy o wskazanie tego w uwagach do zamówienia lub kontakt telefoniczny celem ustalenia dostępności odpowiedniej wersji..


PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2014 17.12.2014

W tym roku w okresie świąteczno-noworocznym nasza hurtownia będzie nieczynna od 20/12/2014 do 6/01/2015. W tym czasie nie będzie prowadzona sprzedaż ani wysyłka towarów. System zamówień on-line na www.hurt.speeder.com.pl oczywiście działa nieprzerwanie więc w razie potrzeby będzie można z niego skorzystać. Realizację i wysyłkę zamówień wznowimy 7/01/2014.
* * *
Z okazji Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim dotychczasowym oraz przyszłym kontrahentom zdrowych, wesołych i spokojnych świąt oraz mnóstwa pomyślności w nowym roku!
* * *


INWENTURA 2014 20.11.2014

Zbliża się koniec roku i trwają przygotowania do kolejnego sezonu. Wiąże się to z koniecznością przeprowadzenia kolejnej INWENTURY którą w tym roku zaplanowaliśmy na 27 i 28 listopada. W tych dniach nasz magazyn w Murowanej Goślinie będzie nieczynny i nie będzie prowadzona sprzedaż ani wysyłka towaru. System zamówień on-line na hurt.speeder.com.pl będzie działał oczywiście bez przerwy więc w razie potrzeby będzie można składać zamówienia, których realizację wznowimy 1 grudnia.


DOSTAWA NOVATECA 06.11.2014

Pod koniec ubiegłego tygodnia otrzymaliśmy nową dostawę asortymentu marki NOVATEC. Sprawdziliśmy ją i w dniu dzisiejszym została ona "wrzucona" do systemu zamówień on-line na hurt.speeder.com.pl. Poza uzupełnieniem stanów magazynowych, otrzymaliśmy również kilka nowych pozycji - m.in. piasty szosowe z główkami pod kasety 11 rzędowe, piasty szosowe z mocowaniem hamulca tarczowego (D351SB/D352SB). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą tej marki.
 


10/11 - PRZEDŁUŻONY WEEKEND 23.10.2014

Uprzejmie informujemy iż w poniedziałek 10/11 nasza hurtownia będzie nieczynna.


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt