Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

INWENTURA 2014 20.11.2014

Zbliża się koniec roku i trwają przygotowania do kolejnego sezonu. Wiąże się to z koniecznością przeprowadzenia kolejnej INWENTURY którą w tym roku zaplanowaliśmy na 27 i 28 listopada. W tych dniach nasz magazyn w Murowanej Goślinie będzie nieczynny i nie będzie prowadzona sprzedaż ani wysyłka towaru. System zamówień on-line na hurt.speeder.com.pl będzie działał oczywiście bez przerwy więc w razie potrzeby będzie można składać zamówienia, których realizację wznowimy 1 grudnia.


DOSTAWA NOVATECA 06.11.2014

Pod koniec ubiegłego tygodnia otrzymaliśmy nową dostawę asortymentu marki NOVATEC. Sprawdziliśmy ją i w dniu dzisiejszym została ona "wrzucona" do systemu zamówień on-line na hurt.speeder.com.pl. Poza uzupełnieniem stanów magazynowych, otrzymaliśmy również kilka nowych pozycji - m.in. piasty szosowe z główkami pod kasety 11 rzędowe, piasty szosowe z mocowaniem hamulca tarczowego (D351SB/D352SB). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą tej marki.
 


10/11 - PRZEDŁUŻONY WEEKEND 23.10.2014

Uprzejmie informujemy iż w poniedziałek 10/11 nasza hurtownia będzie nieczynna.


20/06 - PRZEDŁUŻONY WEEKEND 18.06.2014

Ze względu na święto Bożego Ciała Uprzejmie informujemy iż w piątek 20/06 nasza firma będzie nieczynna, w związku z czym nie będą w tym dniu realizowane żadne zamówienia i nie będzie wysyłki. Po tak przedłużonym weekendzie wracamy oczywiście w Poniedziałek. System zamówień on-line na www.hurt.speeder.com.pl będzie działał bez przerwy więc zachęcamy do składania zamówień!


Dostawa z Tajwanu! 07.03.2014

Na początku minionego tygodnia otrzymaliśmy dostawę towaru handlowego z Tajwanu. W tej dostawie znalazły się różnego rodzaju klucze i narzędzia rowerowe (BIKE HAND), chwyty kierownicy, stery (VP Components), koszyki kulek, kółka podporowe, łańcuchy (KMC), pedały, odblaski, siodełka, śrubki, nakrętki, osie do piast, bagażniki, błotniki, dzwonki, dźwignie i szczęki hamulcowe (TEKTRO), okładziny do hamulców tarczowych, osie suportu, wolnobiegi 1-rzędowe (DICTA), szprychy i nyple (CNSPOKE) itp... Większa cześć tej dostawy jest już sprawdzona i dzisiaj po południu pojawi się w systemie zamówień na www.hurt.speeder.com.pl. Resztę skończymy sprawdzać na początku przyszłego tygodnia i przewidujemy najpóźniej we wtorek (11/03) po południu wprowadzić również to do systemu. Serdecznie zapraszamy do śledzenia dostępności naszego asortymentu i składanie zamówień!


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt