Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

Dostawa NOVATECa 20.02.2014

W tym tygodniu otrzymaliśmy pierwszą tegoroczną dostawę asortymentu marki NOVATEC. Najdalej jutro pojawi się ona w naszym systemie zamówień. Poza uzupełnieniem dotychczas oferowanych przez nas piast tego producenta, w tej dostawie znalazły się również 3 nowe zestawy kół Aluminiowych do MTB i XC (DIABLO 26", DRAGON 26", FLOW TRAIL 27.5") i 1 komplet Szosowych kół Karbonowych pod szytkę (R3). Serdecznie zapraszamy na www.hurt.speeder.com.pl do składania zamówień!Dostawa ZOOMa 11.02.2014

Właśnie otrzymaliśmy nową dostawę asortymentu marki ZOOM. W systemie zamówień na www.hurt.speeder.com.pl pojawi się ona najpóźniej we czwartek. Od tego roku ZOOM zmienia logotypy na wszystkich swoich produktach.

Nowe logo ma podkreślać wysoką jakość produktów tej marki mimo ich przynależności raczej do półki ekonomicznej. W miarę możliwości będziemy starać się zmieniać zdjęcia asortymentu ZOOMa na te przedstawiające dany towar z nowym logotypem, aby w ten sposób zaznaczać które pozycje pochodzą z nowych dostaw. Zapraszamy do składania zamówień!


PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2013 13.12.2013

W tym roku w okresie świąteczno-noworocznym nasza hurtownia będzie nieczynna od 21/12/2013 do 6/01/2014. W tym czasie nie będzie prowadzona sprzedaż ani wysyłka towarów. System zamówień on-line na www.hurt.speeder.com.pl oczywiście działa nieprzerwanie więc w razie potrzeby będzie można z niego skorzystać. Realizację i wysyłkę zamówień wznowimy 7/01/2014.
*   *   *
Z okazji Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim dotychczasowym oraz przyszłym kontrahentom zdrowych, wesołych i spokojnych świąt oraz mnóstwa pomyślności w nadchodzącym roku!
*   *   *


Dostawa PROWHEELa 25.11.2013

Właśnie otrzymaliśmy nową dostawę korb i mechanizmów marki PROWHEEL. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na www.hurt.speeder.com.pl do składania zamówień!


INWENTURA 2013 04.11.2013

Nadszedł czas na porządkowanie magazynu i przygotowywanie się do kolejnego sezonu co wiąże się z przeprowadzeniem kolejnej INWENTURY! W tym roku zaplanowaliśmy ją na 14 i 15 listopada. W związku z tym w tych dniach nasz magazyn w Murowanej Goślinie będzie nieczynny - nie będzie prowadzona sprzedaż ani wysyłka towaru. Realizację zamówień wznowimy 18 listopada. Oczywiście system zamówień on-line na www.hurt.speeder.com.pl będzie działał przez bez przerwy więc bez problemu będzie można przeglądać naszą ofertę i składać zamówienia!


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt