Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

Dostawa PROWHEELa 25.11.2013

Właśnie otrzymaliśmy nową dostawę korb i mechanizmów marki PROWHEEL. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na www.hurt.speeder.com.pl do składania zamówień!


INWENTURA 2013 04.11.2013

Nadszedł czas na porządkowanie magazynu i przygotowywanie się do kolejnego sezonu co wiąże się z przeprowadzeniem kolejnej INWENTURY! W tym roku zaplanowaliśmy ją na 14 i 15 listopada. W związku z tym w tych dniach nasz magazyn w Murowanej Goślinie będzie nieczynny - nie będzie prowadzona sprzedaż ani wysyłka towaru. Realizację zamówień wznowimy 18 listopada. Oczywiście system zamówień on-line na www.hurt.speeder.com.pl będzie działał przez bez przerwy więc bez problemu będzie można przeglądać naszą ofertę i składać zamówienia!


Foteliki HTP Design 30.10.2013

Zapewne wielu z Państwa zauważyło iż w naszej ofercie od dłuższego czasu nie było żadnych fotelików dziecięcych. Niestety musieliśmy zrezygnować z ich importu z Taiwanu. Podczas ostatnich targów EUROBIKE w Niemieckim Friedrichshafen udało nam się zdobyć kontakt do włoskiego producenta takich fotelików - HTP Design. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy właśnie pierwszą dostawę z tej firmy! Na początku przyszłego tygodnia pojawią się już w systemie zamówień on-line na www.hurt.speeder.com.pl. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!
 
NOWA DOSTAWA NOVATECa 29.03.2013

W dniu dzisiejszym dotarła do Nas nowa dostawa piast marki NOVATEC! W systemie zamówień na www.hurt.speeder.com.pl powinna pojawić się najpóźniej we wtrorek 2/04. Zapraszamy do składania zamówień!
NOVATEC


NOWA DOSTAWA! 27.02.2013

Pod koniec ubiegłego tygodnia otrzymaliśmy nową dostawę towaru z Taiwanu. W dostawie tej znalazł się asortyment takich marek jak:
KLUCZE I PRZYRZĄDY NAPRAWCZO-SERWISOWEPEDAŁY, STERY, OSIE SUPORTUCHWYTYSIODŁASZCZĘKI I DŹWIGNIE HAMULCASZPRYCHY I NYPLE
jak i również całe mnóstwo drobnego, bezmarkowego asortymentu typu lampki, chwyty, pedały, stery, lusterka, kółka podporowe, łańcuchy, osłony łańcucha, odblaski itp. Część udało wprowadzić się do systemu jeszcze przed minionym weekendem, a w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy pozostałą część. Zapraszamy na www.hurt.speeder.com.pl do składania zamówień!


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt