Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

Przerwa w działaniu www.hurt.speeder.com.pl 06.12.2011

Szanowni klienci!

Z powodu przeprowadzenia koniecznych prac serwisowych systemu obsługującego panel zamówień hurtowych on-line na www.hurt.speeder.com.pl nastąpi krótka przerwa w jego działaniu. Z powodu nieprzewidzianych błędów w aktualizacji tego systemu, zostanie on uruchomiony dopiero 7/12/2011 ok godz 15:00. Przepraszamy za utrudnienia!


Inwentura 2011 17.10.2011

Szanowni Klienci!
Uprzejmie informujemy że w dniu:
21 Października 2011
 nasza firma będzie zamknięta z powodu inwentury.
Oczywiście system zamówień będzie funkcjonował i zamówienia będzie można składać, jednak nie będzie realizowana wysyłka ani żadna sprzedaż.


Pompki QUICKER 14.06.2011

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pierwszą partię wysokiej jakości pompek rowerowych szwedzkiej marki QUICKER. W naszej ofercie znajdą się zarówno lekkie i wydajne pompki ręczne jak i mocne pompki stojące. Dzięki dobrym warunkom zaproponowanym przez producenta są one u Nas dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem tej marki!


Planowana przerwa w działaniu systemu zamówień 25.02.2011

Informujemy, że w dniu 28 lutego 2011 w godzinach od 9.30 do 15.00 planowana jest przerwa w działaniu systemu zamówień www.hurt.speeder.com.pl

Przerwa jest spowodowana koniecznością uaktualnienia oprogramowania systemu. Możliwe będzie logowanie oraz przeglądanie listy asortymentu i jego dostępności, jednak prosimy w tym czasie nie składać zamówień za pośrednictwem tego systemu, gdyż nie bedą one zapisywane, a po przeprowadzeniu niezbędnych prac zostaną usunięte. Prosimy w tym czasie zamówienia składać e-mailowo lub faxem.
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.


Dostawa ZOOM i Falcon 08.02.2011

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy kolejną dostawę. Tym razem jest to asortyment marek ZOOM (kierownice, mostki, wsporniki) i FALCON (wolnobiegi, przerzutki, manetki). Zamawiających prosimy o cierpliwość gdyż zamówienia zawierające te marki mogą być realizowane z 2-3 dniowym opóźnieniem.


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt