Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

Hurtownia SPEEDER w dniu 2 listopada 29.10.2012

Uprzejmie informujemy iż w związku z "Dniem Wszystkich Świętych" przypadającym w tym roku we czwartek, w piątek 2 listopada nasza hurtownia będzie nieczynna. W związku z tym nie będzie prowadzona sprzedaż ani wysyłka.
System zamówień on-line na www.hurt.speeder.com.pl jak zawsze działa bez przerwy więc zapraszamy do składania zamówień.


Przerwa świąteczno-noworoczna 20.12.2011

Jak co roku, w okresie świąteczno-noworocznym firma SPEEDER będzie nieczynna. W tym roku przerwa będzie trwać od 23 Grudnia 2011 do 1 Stycznia 2012. W związku z tym nie będziemy prowadzić sprzedaży i wysyłki towarów. Oczywiście system zamówień on-line na www.hurt.speeder.com.pl będzie działał bez przerwy więc zachęcamy do składania zamówień które będziemy wysyłać już od 2 Stycznia.
Z okazji Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim naszym dotychczasowym i przyszłym klientom zdrowych, wesołych i spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym roku.


Przerwa w działaniu www.hurt.speeder.com.pl 06.12.2011

Szanowni klienci!

Z powodu przeprowadzenia koniecznych prac serwisowych systemu obsługującego panel zamówień hurtowych on-line na www.hurt.speeder.com.pl nastąpi krótka przerwa w jego działaniu. Z powodu nieprzewidzianych błędów w aktualizacji tego systemu, zostanie on uruchomiony dopiero 7/12/2011 ok godz 15:00. Przepraszamy za utrudnienia!


Inwentura 2011 17.10.2011

Szanowni Klienci!
Uprzejmie informujemy że w dniu:
21 Października 2011
 nasza firma będzie zamknięta z powodu inwentury.
Oczywiście system zamówień będzie funkcjonował i zamówienia będzie można składać, jednak nie będzie realizowana wysyłka ani żadna sprzedaż.


Pompki QUICKER 14.06.2011

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pierwszą partię wysokiej jakości pompek rowerowych szwedzkiej marki QUICKER. W naszej ofercie znajdą się zarówno lekkie i wydajne pompki ręczne jak i mocne pompki stojące. Dzięki dobrym warunkom zaproponowanym przez producenta są one u Nas dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem tej marki!


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt