Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

Pompki QUICKER 14.06.2011

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pierwszą partię wysokiej jakości pompek rowerowych szwedzkiej marki QUICKER. W naszej ofercie znajdą się zarówno lekkie i wydajne pompki ręczne jak i mocne pompki stojące. Dzięki dobrym warunkom zaproponowanym przez producenta są one u Nas dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem tej marki!


Planowana przerwa w działaniu systemu zamówień 25.02.2011

Informujemy, że w dniu 28 lutego 2011 w godzinach od 9.30 do 15.00 planowana jest przerwa w działaniu systemu zamówień www.hurt.speeder.com.pl

Przerwa jest spowodowana koniecznością uaktualnienia oprogramowania systemu. Możliwe będzie logowanie oraz przeglądanie listy asortymentu i jego dostępności, jednak prosimy w tym czasie nie składać zamówień za pośrednictwem tego systemu, gdyż nie bedą one zapisywane, a po przeprowadzeniu niezbędnych prac zostaną usunięte. Prosimy w tym czasie zamówienia składać e-mailowo lub faxem.
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.


Dostawa ZOOM i Falcon 08.02.2011

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy kolejną dostawę. Tym razem jest to asortyment marek ZOOM (kierownice, mostki, wsporniki) i FALCON (wolnobiegi, przerzutki, manetki). Zamawiających prosimy o cierpliwość gdyż zamówienia zawierające te marki mogą być realizowane z 2-3 dniowym opóźnieniem.


Nowa dostawa towaru do SPEEDER 03.02.2011

Właśnie otrzymaliśmy świeżą dostawę towaru handlowego z Tajwanu! W tej dostawie przyszły m.in. szczęki i dźwignie TEKTRO, stery, pedały i osie suportu VP, FIRST, NECO i CHIN HAUR, klucze BIKE HAND, chwyty VELO i inne (napinacze łańcucha, lusterka i cała masa śrubek). Można już składać zamówienia na tego typu towary, aczkolwiek prosimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż przyjęcie tej dostawy zajmie nam kilka dni, przez co zamówienia w których będzie znajdował się ten asortyment, mogą być realizowane z 2-3 dniowym opóźnieniem! Zapraszamy do wspólnych przygotowań do nachodzącego sezonu w branży rowerowej.


OFICJALNY START WWW.HURT.SPEEDER.COM.PL 01.12.2010

W dniu dzisiejszym oficjalnie startujemy z nowym systemem zamówień na stronie www.hurt.speeder.com.pl. Okres testowy uważamy za zakończony. Dziękujemy za wszystkie cenne uwagi. Większość sugerowanych zmian już wprowadziliśmy. Te pozostałe, wymagające większego nakładu pracy, będziemy wprowadzać bez zbędnej zwłoki, a proces wprowadzania tych zmian nie będzie wpływał znacząco na szybkość działania systemu.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ!


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt