Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

20 Sierpnia 2010 firma SPEEDER będzie nieczynna! 18.08.2010

Z POWODU KONIECZNYCH PRAC SERWISOWYCH
 ZWIĄZANYCH Z NASZYM SYSTEMEM MAGAZYNOWO-KSIĘGOWYM,
W DNIU 20 SIERPNIA 2010
FIRMA SPEEDER BĘDZIE NIECZYNNA!


System zamówień on-line zostanie wyłączony już 19 Sierpnia o godzinie 18:00. Bardzo prosimy naszych klientów o cierpliwość. Działanie obu systemów zostanie przywrócone już w sobotę 21 Sierpnia 2010 już o 8 rano, wraz z godziną otwarcia firmy. Zapraszamy!


Dostawa produktów NOVATEC 28.06.2010

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy długo oczekiwaną dostawę piast firmy NOVATEC.  Nowością są koła  DOMINANT, DRAGON, FORCE, JETFLY . Szczegóły w dziale Nowości.

Dominant Dragon Force JetflyPrzecena akcesoriów SETLAZ. 29.05.2010

W ramach letniej promocji obniżyliśmy ceny akcesoriów SETLAZ oraz niektórych napinaczy i prowadnic łańcucha o 25 - 35%. Wykaz części z obniżonymi cenami przesyłamy z najnowszym newsletterem. Zachęcamy do skorzystania!
Jednocześnie informujemy iż w nadchodzącym miesiącu czerwcu spodziewamy się dostaw NOVATEC i AMOEBA. Wiemy że wielu z Państwa czeka niecierpliwie na uzupełnienie produktów tych marek.

Pozdrawiamy!


ZMIANA GODZIN OTWARCIA 13.03.2010

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że od dnia 8 marca nasza firma zmieniła godziny otwarcia. Teraz jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji w dniach:
- od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 18:00
- w soboty
w godzinach od 8:00 do 14:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wielu z Państwa z pewnościa zastanawia się dlaczego do tej pory nie otrzymało od nas oferty na rok 2010. Niestety z przyczyn od nas niezależnych termin wydruku nowego katalogu produktów znacznie się wydłużył i w chwili obecnej nie jest jeszcze do końca gotowy. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by jednak jak najszybciej ukończyć druk i rozesłać ofertę na 2010 rok do wszystkich naszych dotychczasowych klientów.

Życzymy Państwu owocnej współpracy z naszą firmą i powodzenia w sezonie 2010!


SPEEDER oficjalnym dystrybutorem marki >> AMOEBA << 28.09.2009

Podczas tegorocznych, marcowych targów w TAIPEI prowadziliśmy długie rozmowy z producentem wysokiej jakości komponentów rowerowych marki AMOEBA, które zakończyliśmy pełnym sukcesem!

Dołączyliśmy do grona 8 w europie (a 21 na świecie) przedstawicieli tej firmy i dzięki temu staliśmy się oficjalnym dystrybutorem tej marki na polski rynek. W chwili obecnej pierwsza dostawa części już zawitała na naszym magazynie. Marka AMOEBA jest znana w branży rowerowej z produktów wysokiej jakości które spełnią wymagania i oczekiwania nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników jednośladów. Dzięki podziałowi na linie SCUD, VITRA i BORLA każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno pod względem ceny jak i wagi.

najwyższa linia komponentów AMOEBA - dla zawodowców i profesjonalistów. Idealna optymalność wagi i wytrzymałości. Najlepszy wybór dla myślących o pierwszych miejscach na mecie.

linia produkowana z myślą o rywalizujących w zawodach amatorskich. Dla cyklistów dla których obsesją jest maksymalna wydajnośc. Linia ta stawia czoła wymaganiom bezdroży tworząc idealny most komunikacyjny między rowerzystą a rowerem.

powstała z myślą o rowerzystach-amatorach. Jeśli jeździsz po mieście lub pedałujesz stałymi-ulubionymi szlakami, ta linia jest dla Ciebie! Najlepsza jakość za najlepszą cenę!

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ CZĘŚCI AMOEBA


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt