Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

ZMIANA GODZIN OTWARCIA 13.03.2010

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że od dnia 8 marca nasza firma zmieniła godziny otwarcia. Teraz jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji w dniach:
- od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 18:00
- w soboty
w godzinach od 8:00 do 14:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wielu z Państwa z pewnościa zastanawia się dlaczego do tej pory nie otrzymało od nas oferty na rok 2010. Niestety z przyczyn od nas niezależnych termin wydruku nowego katalogu produktów znacznie się wydłużył i w chwili obecnej nie jest jeszcze do końca gotowy. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by jednak jak najszybciej ukończyć druk i rozesłać ofertę na 2010 rok do wszystkich naszych dotychczasowych klientów.

Życzymy Państwu owocnej współpracy z naszą firmą i powodzenia w sezonie 2010!


SPEEDER oficjalnym dystrybutorem marki >> AMOEBA << 28.09.2009

Podczas tegorocznych, marcowych targów w TAIPEI prowadziliśmy długie rozmowy z producentem wysokiej jakości komponentów rowerowych marki AMOEBA, które zakończyliśmy pełnym sukcesem!

Dołączyliśmy do grona 8 w europie (a 21 na świecie) przedstawicieli tej firmy i dzięki temu staliśmy się oficjalnym dystrybutorem tej marki na polski rynek. W chwili obecnej pierwsza dostawa części już zawitała na naszym magazynie. Marka AMOEBA jest znana w branży rowerowej z produktów wysokiej jakości które spełnią wymagania i oczekiwania nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników jednośladów. Dzięki podziałowi na linie SCUD, VITRA i BORLA każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno pod względem ceny jak i wagi.

najwyższa linia komponentów AMOEBA - dla zawodowców i profesjonalistów. Idealna optymalność wagi i wytrzymałości. Najlepszy wybór dla myślących o pierwszych miejscach na mecie.

linia produkowana z myślą o rywalizujących w zawodach amatorskich. Dla cyklistów dla których obsesją jest maksymalna wydajnośc. Linia ta stawia czoła wymaganiom bezdroży tworząc idealny most komunikacyjny między rowerzystą a rowerem.

powstała z myślą o rowerzystach-amatorach. Jeśli jeździsz po mieście lub pedałujesz stałymi-ulubionymi szlakami, ta linia jest dla Ciebie! Najlepsza jakość za najlepszą cenę!

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ CZĘŚCI AMOEBA


AWARIA SYSTEMU ZAMÓWIEŃ ON-LINE 12.05.2009

Klienci którzy składali zamówienia między godziną 17:00 dnia 11/05/2009 a 8:00 dnia 12/05/2009 i nie otrzymali potwierdzenia złożenia zamówienia na adres e-mailowy będący jednocześnie loginem, proszeni są o PONOWIENIE ZAMÓWIENIA. Zamówienia te nie zapisały się w naszym systemie z powodu chwilowej awarii.


Dostawa piast NOVATEC 10.04.2009

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy długo oczekiwaną dostawę piast NOVATEC. Poza uzupełnieniem stanów znanych już NT-D041SB, NT-D042SB czy torówek, wreszcie pojawiły się nowe, super-lekkie NT-D711SB i NT-D712SB. Nowością w tym roku jest nowa linia kolorystyczna piast do MTB. Zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o kolor BIAŁY i CZERWONY. W sprawie szczegółów zapraszamy do działu NOWOŚCI. Zapraszamy do składania zamówień i zakupów!


Remont ul. Polnej w Murowanie Goślinie - objazd 02.08.2008

Jak już zapewne większa część klientów korzystających z naszego sklepu internetowego zauważyła, system zamówień elektronicznych działa już od kwietnia bez dłuższych przerw i awarii. Wszystkim serdecznie dziękujemy za składanie zamówień właśnie tą drogą. Oszczędza to nam czasu przy ich opracowywaniu (za co nagradzamy dodatkowym rabatem 1%) i z pewnością przyśpiesza ich realizację.
W Murowanej Goślinie rozpoczęła się seria inwestycji drogowych przez co dojazd do nas może być nieco utrudniony. Poniżej zamieszczamy mapkę objazdu, który prowadzi teraz przez ulicę Wojska Polskiego i Kolejową.

Za kilka tygodni rozpocznie się również remont przejazdu kolejowego na naszej ulicy, i wtedy organizacja ruchu ponownie się zmieni. Postaramy się niezwłocznie zamieścić nową mapkę dojazdu.


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt