Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

PRZERWA W DZIAłANIU SKLEPU INTERNETOWEGO 07.03.2008

W związku ze zmianą połączenia internetowego musieliśmy zmienić nasze numery IP. Od dziś do zakupów on-line należy logować się przez http://83.14.178.178/b2blink/login.aspx . Niestety przez najbliższe kilka dni będą spore utrudnienia w jego działaniu. Jesteśmy w trakcie usuwania tej awarii. Przewidujemy ze cała sprawa zakończy się do najbliższej środy. ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY. Do tego czasu prosimy o składanie zamówień faksem lub e-mailem.


Kolejna odsłona katalogu rowerowego grupy bikeWorld.pl 21.02.2008

Pragniemy poinformować, że w dniu wczorajszym został opublikowany 4 już katalog rowerowy grupy bikeWorld.pl . Poniżej zamieszczamy krótką informację prasową na ten temat.
:: :: :: :: :: ::
bikeKatalog 2008 - pierwszy katalog rowerowy na rynku.
Po raz czwarty Grupa bikeWorld.pl przygotowała dla wszystkich rowerzystów kompletny przegląd polskiego rynku rowerowego. www.bikeKatalog.pl – katalog rowerowy w internecie jak co roku zawiera opisy oraz zdjęcia tysięcy produktów - rowerów, komponentów, akcesoriów i ubiorów. bikeKatalog.pl jest dostępny w sieci od 20.02.2008, oczywiście całkowicie za darmo. Jest to już czwarta odsłona tego przedsięwzięcia, które z roku na rok jest rozwijane i udoskonalane.
bikeKatalog.pl łączy w sobie zalety klasycznego katalogu rowerowego, w którym znajdują się opisy, specyfikacje i zdjęcia prezentowanego sprzętu z zaletami, jakie daje Internet. Duże, czytelne zdjęcia prezentują dodatkowe opcje wyposażenia czy kolejne wersje kolorystyczne. Tabele z geometriami rowerów i ram (nowość) pozwolą idealnie dopasować sprzęt dla każdego użytkownika. Dodatkowo każdy z produktów znajdujących się w bikeKatalog.pl może zostać oceniony i skomentowany przez Internautę. Dla początkujących miłośników rowerowania oraz tych, którzy chcą odświeżyć swoje wiadomości redakcja przygotowała nowy zestaw tekstów poradnikowych dotyczących najważniejszych kwestii związanych z wyborem sprzętu. Wszystko to, wzbogacono o łatwą w użyciu wyszukiwarkę, intuicyjne sortowanie oraz listę sklepów. bikeKatalog.pl jest więc idealnym narzędziem dla wszystkich, którzy planują zakup roweru, wyposażenia lub po prostu chcą być na bieżąco z najświeższymi nowościami.
Maciej Łuczycki, pomysłodawca bikeKatalog.pl: „Cieszę się, że w tym roku wszyscy najważniejsi polscy dystrybutorzy sprzętu zdecydowali się na nawiązanie z nami współpracy. Dzięki temu możemy zaprezentować użytkownikom bikeKatalog.pl praktycznie pełny przegląd polskiego rynku rowerowego. Co ważne, w naszym Katalogu pokazujemy pełne kolekcje każdej z marek. Myślę, że w połączeniu z poradnikiem oraz systemem ocen i komentarzy, taka forma katalogu jest najbardziej pomocna dla potencjalnego klienta szukającego nowego roweru, osprzętu czy ubioru.”
Zapraszamy do odwiedzenia katalogu – www.bikekatalog.pl


Katalog i cennik na rok 2008 już rozsyłamy! 14.02.2008

Właśnie przyszły z drukarni katalogi na rok 2008! Na prawie 150 stronach mieszczą się zdjęcia prawie całego naszego asortymentu. W chwili obecnej dołączamy je do każdej wychodzącej z naszego magazynu przesyłki, ale już na dniach roześlemy je do wszystkich pozostałych klientów naszej hurtowni! Zapraszam do zapoznania się z nim. Jeśli ktoś z Państwa życzy sobie otrzymać więcej niż jeden egzemplarz, prosimy o kontakt!


Witamy na nowej stronie! 07.01.2008

Witamy na naszej odświeżonej stronie www! Mamy nadzieję że jej nowy wygląd będzie bardziej przejrzysty dla naszych dotychczasowych kontrahentów, i pomoże nam zainteresować ofertą naszej hurtowni nowych klientów. W obecnej chwili jesteśmy w końcowej fazie druku nowego katalogu naszego asortymentu, który niezwłocznie zostanie wysłany do wszystkich dotychczasowych klientów wraz z aktualnym cennikiem. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi działami!


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt