Aktualności   |    Nasze marki   |    Partnerzy   |    Download   |    PRACA   |    Firma wkrótce


Witamy na stronie hurtowni SPEEDER! Importujemy części i akcesoria rowerowe bezpośrednio z Chin i Tajwanu. Jesteśmy przedstawicielami marek AMOEBA, ZOOM, JOYTECH, NOVATEC, CHAOYANG, PILLAR i ALHONGA. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
   Aktualności
      Informacje

      Nowości

      Sponsoring
   Nasze marki

   Partnerzy

   Download

   Praca

   Firma

AWARIA SYSTEMU ZAMÓWIEŃ ON-LINE 12.05.2009

Klienci którzy składali zamówienia między godziną 17:00 dnia 11/05/2009 a 8:00 dnia 12/05/2009 i nie otrzymali potwierdzenia złożenia zamówienia na adres e-mailowy będący jednocześnie loginem, proszeni są o PONOWIENIE ZAMÓWIENIA. Zamówienia te nie zapisały się w naszym systemie z powodu chwilowej awarii.


Dostawa piast NOVATEC 10.04.2009

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy długo oczekiwaną dostawę piast NOVATEC. Poza uzupełnieniem stanów znanych już NT-D041SB, NT-D042SB czy torówek, wreszcie pojawiły się nowe, super-lekkie NT-D711SB i NT-D712SB. Nowością w tym roku jest nowa linia kolorystyczna piast do MTB. Zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o kolor BIAŁY i CZERWONY. W sprawie szczegółów zapraszamy do działu NOWOŚCI. Zapraszamy do składania zamówień i zakupów!


Remont ul. Polnej w Murowanie Goślinie - objazd 02.08.2008

Jak już zapewne większa część klientów korzystających z naszego sklepu internetowego zauważyła, system zamówień elektronicznych działa już od kwietnia bez dłuższych przerw i awarii. Wszystkim serdecznie dziękujemy za składanie zamówień właśnie tą drogą. Oszczędza to nam czasu przy ich opracowywaniu (za co nagradzamy dodatkowym rabatem 1%) i z pewnością przyśpiesza ich realizację.
W Murowanej Goślinie rozpoczęła się seria inwestycji drogowych przez co dojazd do nas może być nieco utrudniony. Poniżej zamieszczamy mapkę objazdu, który prowadzi teraz przez ulicę Wojska Polskiego i Kolejową.

Za kilka tygodni rozpocznie się również remont przejazdu kolejowego na naszej ulicy, i wtedy organizacja ruchu ponownie się zmieni. Postaramy się niezwłocznie zamieścić nową mapkę dojazdu.


PRZERWA W DZIAłANIU SKLEPU INTERNETOWEGO 07.03.2008

W związku ze zmianą połączenia internetowego musieliśmy zmienić nasze numery IP. Od dziś do zakupów on-line należy logować się przez http://83.14.178.178/b2blink/login.aspx . Niestety przez najbliższe kilka dni będą spore utrudnienia w jego działaniu. Jesteśmy w trakcie usuwania tej awarii. Przewidujemy ze cała sprawa zakończy się do najbliższej środy. ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY. Do tego czasu prosimy o składanie zamówień faksem lub e-mailem.


Kolejna odsłona katalogu rowerowego grupy bikeWorld.pl 21.02.2008

Pragniemy poinformować, że w dniu wczorajszym został opublikowany 4 już katalog rowerowy grupy bikeWorld.pl . Poniżej zamieszczamy krótką informację prasową na ten temat.
:: :: :: :: :: ::
bikeKatalog 2008 - pierwszy katalog rowerowy na rynku.
Po raz czwarty Grupa bikeWorld.pl przygotowała dla wszystkich rowerzystów kompletny przegląd polskiego rynku rowerowego. www.bikeKatalog.pl – katalog rowerowy w internecie jak co roku zawiera opisy oraz zdjęcia tysięcy produktów - rowerów, komponentów, akcesoriów i ubiorów. bikeKatalog.pl jest dostępny w sieci od 20.02.2008, oczywiście całkowicie za darmo. Jest to już czwarta odsłona tego przedsięwzięcia, które z roku na rok jest rozwijane i udoskonalane.
bikeKatalog.pl łączy w sobie zalety klasycznego katalogu rowerowego, w którym znajdują się opisy, specyfikacje i zdjęcia prezentowanego sprzętu z zaletami, jakie daje Internet. Duże, czytelne zdjęcia prezentują dodatkowe opcje wyposażenia czy kolejne wersje kolorystyczne. Tabele z geometriami rowerów i ram (nowość) pozwolą idealnie dopasować sprzęt dla każdego użytkownika. Dodatkowo każdy z produktów znajdujących się w bikeKatalog.pl może zostać oceniony i skomentowany przez Internautę. Dla początkujących miłośników rowerowania oraz tych, którzy chcą odświeżyć swoje wiadomości redakcja przygotowała nowy zestaw tekstów poradnikowych dotyczących najważniejszych kwestii związanych z wyborem sprzętu. Wszystko to, wzbogacono o łatwą w użyciu wyszukiwarkę, intuicyjne sortowanie oraz listę sklepów. bikeKatalog.pl jest więc idealnym narzędziem dla wszystkich, którzy planują zakup roweru, wyposażenia lub po prostu chcą być na bieżąco z najświeższymi nowościami.
Maciej Łuczycki, pomysłodawca bikeKatalog.pl: „Cieszę się, że w tym roku wszyscy najważniejsi polscy dystrybutorzy sprzętu zdecydowali się na nawiązanie z nami współpracy. Dzięki temu możemy zaprezentować użytkownikom bikeKatalog.pl praktycznie pełny przegląd polskiego rynku rowerowego. Co ważne, w naszym Katalogu pokazujemy pełne kolekcje każdej z marek. Myślę, że w połączeniu z poradnikiem oraz systemem ocen i komentarzy, taka forma katalogu jest najbardziej pomocna dla potencjalnego klienta szukającego nowego roweru, osprzętu czy ubioru.”
Zapraszamy do odwiedzenia katalogu – www.bikekatalog.pl


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Zakupy on-line   |    Partnerzy   |    Zadaj pytanie   |    Kontakt